Internetowy Serwis Bankowości Spółdzielczej

Archiwum

Archiwum Aktualności zrzeszeń

Uhonorowano emerytowanych i nowo powołanych Prezesów Banków Spółdzielczych
Ogłoszono wyniki konkursu „Najlepszy Bank Spółdzielczy zrzeszony z Bankiem Polskiej Spółdzielczości".
Dla wzmocnienia sektora bankowości spółdzielczej pożądana jest jego dalsza integracja, w tym również wykorzystując utworzone systemy ochrony instytucjonalnej.
W Warszawie odbyło się Forum Nowoczesnego Samorządu, którego partnerem były Banki Spółdzielcze SGB
KNF nie zapomina o problemie zatrzymania i pozyskiwania nowych udziałowców. I mowi, że wypłaty dywidendy, w „zdecydowanej większości banków spółdzielczych pozwoli ograniczyć odpływ udziałowców”. Czy to prawda?
Zapraszamy do czytania nowego numeru magazynu "Bank Wspólnych Sił".
Wystąpienie Prezesa Banku BPS zainicjowało sesję zatytułowaną „Finansowanie rozwoju lokalnego”.
Informacja Zarządu BPS SA w sprawie emisji obligacji niepodporządkowanych
NBP: Pozostawanie szeregu banków spółdzielczych poza strukturami IPS jest zjawiskiem negatywnym.
Komisja przyjęła stanowisko w sprawie polityki dywidendowej banków spółdzielczych i zrzeszających,
Bank Polskiej Spółdzielczości został nagrodzony tytułem Złoty Żuraw Rolnictwa podczas Centralnych Targów Rolniczych 2017.
Sektor Banków Spółdzielczych w czasach innowacji i przemian doroczna konferencja organizowana przez KZBS pod patronatem NBP
Zarząd BPS podjął uchwałę w sprawie emisji do 6.000 obligacji na okaziciela w seriach o jednostkowej wartości nominalnej 100.000 zł
Bank BPS SA: Informacja o wyłączeniu z kapitałów Tier II Banku BPS S.A. obligacji podporządkowanych serii BPS1122
KNF: Zmiany w organizacji i funkcjonowaniu banków spółdzielczych w związku z koniecznością dostosowania się do wymogów ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym
KZBS zaprasza na doroczną konferencję w NBP pt. „Sektor Banków Spółdzielczych w czasach innowacji i przemian”
Redakcja portalu bs.net otrzymała informacje od Pani Darii Pawędy, że z dniem 30 listopada br kończę współpracę z Bankiem BPS.
W 132 bankach SGB Klienci banków spółdzielczych mogą skorzystać także z kompleksowej oferty ubezpieczeniowej Concordii. Składamy podziękowania za wspólne 20 lat historii, sukcesów i rozwoju świadomości ubezpieczeniowej naszych wspólnych Klientów - powiedział Tomasz Kromolicki - Dyrektor Biura Bancassurance Concordii Ubezpieczenia.
Kolejna odsłona wskaźnika BIK-SBS ( BIK - SEKTOR BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH ) przygotowywana przez analityków BIK specjalnie dla internetowego portalu bs.net.pl
Parkiet.com: Do PPE, zarządzanego przez BPS TFI płyną już składki od pracowników 28 firm – w tym 26 banków ze zrzeszenia BPS i spółek z grupy BPS.

Strony